Blisko 2,5 mln zł z budżetu województwa na Program Odnowy Wsi – Kreatywna wieś

Gmina Zbójna otrzymała dotacje w wysokości 18 000 zł na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej na potrzeby budynku Centrum Kultury Kurpiowskiej w Zbójnej. DZIĘKUJEMY.

Place zabaw, miejsca rekreacji, zakup wyposażenia miejsc użyteczności publicznej i wiele innych przedsięwzięć – w poniedziałek (25.03) radni wojewódzcy zaakceptowali projekty do dofinansowania w ramach Programu odnowy wsi Województwa Podlaskiego – Kreatywna wieś. Dotacje otrzyma 89 przedsięwzięć.

Nie mogliśmpostąpić  inaczej ponieważ  wszystkie projekty przedstawiają  ogromną wartość. Zależało też nam na tym, aby docenić inicjatywę,chęć  działanina rzecz otoczenia.Ta aktywność jesgodna zauważenia – powiedział marszałeArtur Kosicki.